• Index
  •  » Offtop
  •  » Copernicus vs Politechnika Wrocławska

#1 2012-06-01 23:19:43

ms

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 4
Punktów :   

Copernicus vs Politechnika Wrocławska

Witam mam pewien dylemat. Czy ktoś z was jest mi w stanie powiedzieć może ktoś się przeniósł lub ma znajomych na PWr jak to jest z poziomem nauczania? Cały czas nie wiem co wybrać w PWr pewnie jak we wszystkich uczelniach publicznych burdel w dziekanacie ciężko się o cokolwiek doprosić. A na prywatnej uczelni wiadomo - podchodzą trochę inaczej do studenta. Ogolnie wchodzi w gre tylko i wyłącznie studiowanie zaoczne czyli na PWr to 8 semestrów tutaj 7. Niesety na PWr nie ma możliwości wybrania specjalizacji na studiach zaocznych. Dopiero na magisterce. Tutaj z tego co slyszałem na 3 czy 4 semestrze wybiera się Sieci lub Systemy - Programowanie. Ja właśnie idę na informatykę ze względu na programowanie. No i co teraz wybrać publiczną uczelnie z renomą niby "elitarna" reklamują się ,że zajeli 3 miejsce w rankingu uczelni IT w Polsce, oczywiście publicznych. I napierdzielać 8 semestrów bez specjalizacji? aczkolwiek niby z tego co wyczytałem to jest to ukierunkowane pod programowanie softwarowe bo studia niestacjonarne sa tylko i wyłacznie na wydziale informatyki i zarzadzania. Czy iść do Was i mieć odrazu po inżynierze specjalizacje związana z programowaniem?

Proszę o konkretne słowa, porady co Wy byście zrobili na moim miejscu?




Pozdrawiam MS




I właśnie uczą was tam programowanie hardwarowego? czy tylko i wyłącznie soft?

A i jeszcze jedno jak dużo macie godzin przedmiotów specjalizacji?np starujecie z 1 przedmiotem a co semestr nastepny czy zaczynacie wszystkie na raz i jedziecie co semestr wyższy poziom tych przedmiotów?

Przedmioty specjalizacyjne
Programowanie komponentowe w Javie
Sieciowe bazy danych
Dynamiczne serwisy internetowe PHP
Projektowanie baz danych
Projektowanie aplikacji bazodanowych

Prosiłbym o w miarę szybko odpowiedz bo jak wiecie kolejność złożenia dokumentów daje wejściówke :))


EDIT:

Tyle osób przeczytało i nikt nie ma własnej opini, lub jakiejkolwiek rady ?:X

Ostatnio edytowany przez ms (2012-06-02 15:49:44)

Offline

 

#2 2012-06-02 18:53:56

ostr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 79
Punktów :   

Re: Copernicus vs Politechnika Wrocławska

Startujemy z 1 specjalizacyjnym w wypadku ISI to programowanie komponentowe i co semestr inny przedmiot.

Offline

 

#3 2012-06-03 01:41:20

ms

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Copernicus vs Politechnika Wrocławska

no cóż, liczyłem na trochę większe zainteresowanie tematem ale wyszło jak wyszło :P

Dzięki ostr za cokolwiek.

Offline

 

#4 2012-06-04 11:30:04

 dzabb

Administrator

4896016
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 67
Punktów :   

Re: Copernicus vs Politechnika Wrocławska

generalnie, nie wiem jak to z poziomem na polibudzie. tu jest średnio: zdarzają się konkretne zajęcia, jak też i pierdolenie o niczym.


http://imagegen.last.fm/basicrt10/recenttracks/3/dzabb.gif

Offline

 

#5 2012-06-04 13:33:50

fakinlogin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: Copernicus vs Politechnika Wrocławska

nie chciałem sie udzielać bo nie byłem na polibudzie. Co do dostępności wykładowców i wpisów nie ma problemu. nie ma stania w kolejkach i szukaniam wykladowców po całym mieście. no chyba że ktoś zleje na wszystkie terminy wpisów. Z zaliczeniami tez nie ma problemów. Nauczyciele są raczej obiektywni i nie usadzaja na siłę, powiedziałbym że nawet wyciągaja do góry. Co do nauki to jest tak: zajęc na pewno nie jest tyle aby ogarnąć na spokojnie na nich cały materiał, ale to chyba specyfika studiów zaocznych. Z tego co wiem poziom ponoc niższy niż na polibudzie i łatwiej jest zdać. Tak więc jak nie masz sam bata nad sobą i nie dążysz do tego żeby samemu się więcej nauczyć, to bat w stylu: muszę to lepiej zakumać bo nie zdam, nie działa. Nie wiem co to jest programowanie hardware-owe ale domyslam się  ze chodzi o języki niskiego poziomu. Jest tu aż cały jeden semestr podstaw assemeblera i na tym koniec. Może na kierunku Automatyka i Robotyka na polibudzie jest tego więcej?

Offline

 
  • Index
  •  » Offtop
  •  » Copernicus vs Politechnika Wrocławska

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gokart na pedały dla dzieci elektryczny samochód dla dzieci